Kosmētiķes

!GUINOT- vairāk nekā 40 gadu pieredze skaistumkopšanā. GUINOT misija ir piedāvāt sievietes skaistumam vispiemērotākos produktus un pakalpojumus. Izvirzot mērķi atklāt ikvienas sievietes skaistumu, GUINOT izstrādāja ekskluzīvas un inovatīvas skaistumkopšanas metodes.

 

CENRĀDIS

Ātrās saites:

– Nr. 1 Skaistumkopšanas salonos Francijā

PROFESIONĀLA SEJAS UN DEKOLTĒ KOPŠANA

HYDRACLEAN procedūra HYDRADERMIE (DUBULTĀ JONIZĀCIJA)
Procedūra veselai un mirdzošai ādai.
Āda pēc procedūras daudz labāk uzņems sejas kopšanas produktus.
Sejas un dekoltē ādas attīrīšana, ādas attīrīšana ar gomāžas pīlingu, Attīroša želeja (2 veidu -universālā jeb kuram ādas tipam, intensīvi attīroša – taukainai ādai), masāža sejai un dekoltē zonai, maska, ādas tipam atbilstošs krēms.
40 min. 30 EUR
Procedūra mirdzošai, skaistai ādai visiem ādas tipiem.
Ekskluzīva procedūra, kas nodrošina aktīvo vielu ātru un efektīvu uzsūkšanos ādā. Atjauno ādas mirdzumu, uzlabojot šūnu apgādi ar skābekli un ādas mikrocirkulāciju.
Sejas un dekoltē ādas attīrīšana, želejveida serums – atbilstoši klienta sejas problēmu vajadzībām, dubultā jonizācija, skābekļa emulsija, oksigenizācija, serumi, masāža sejai un dekoltē zonai ar modulējošu krēmu, ādas tipam atbilstošs krēms, viegls grims.
90 min. 45 – 50 EUR
HYDRADERMIE LIFT (SEJAS MUSKUĻU STIMULĀCIJA) EXPRESS HYDRADERMIE LIFT (SEJAS MUSKUĻU STIMULĀCIJA)
Procedūra sejas vaibstu un ovāla tūlītējai nostiprināšanai.
Muskuļu stimulācija iedarbojas uz sejas muskuļiem, uzlabojot tonusu un dabiskā veidā nostiprinot sejas vaibstus jau procedūras noslēgumā, seja izskatās jaunāka, tvirtāka, samazinās krunciņas.
Sejas un dekoltē ādas attīrīšana, želejveida serums, drenāža, muskuļu stimulācija, serumi, masāža sejai un dekoltē zonai ar modulējošu krēmu, maska, ādas tipam atbilstošs krēms, viegls grims.
90 min. 50 EUR
Sejas un dekoltē ādas attīrīšana, želejveida serums, drenāža, muskuļu stimulācija, maska, ādas tipam atbilstošs krēms.
45 min. 30 EUR
LIFTOSOME AGE SUMMUM
Procedūra sejas vaibstu atjaunošanai un nostiprināšanai.
Procedūras galvenā aktīvā viela ir Pro kolagēns un tā ir pilnībā paredzēta ādas tvirtuma un jaunības atgūšanai. Maska nostiprina sejas vaibstus un veicina Pro kolagēna aktīvo vielu uzsūkšanos. Anti – Aging serums nogludina sejas reljefu un apgādā ādas šunas ar skābekli. Procedūra uzlabo sejas kontūras un padara sejas izskatu jaunāku.
Sejas un dekoltē ādas attīrīšana, Pro kolagēna koncentrāts, sildoša modulāžas maska ar liftinga iedarbību, anti – aging serums, masāža ar hitīna želeju, ādas tipam atbilstošs krēms, viegls grims.
60 min. 45 EUR
Procedūra novecošanās pazīmju likvidēšanai.
Age Summum ir skaistumkopšanas rituāls, kas apvieno īpašas tehnoloģijas un kustības, lai panāktu acīmredzamus rezultātus. Procedūras laikā tiek izmantota īpaša masāžas tehnika, kas radīta iedvesmojoties no Kobido (dabisks liftings, kas izmanto dažādas masāžas tehnikas) apvienojumā ar augstas koncentrācijas aktīvajām sastāvdaļām. Tūlītējs rezultāts. Pielīdzina plastiskai ķirurģijai.
Sejas un dekoltē ādas attīrīšana, dermabrazīvs eksfoliējošs krēms, reģenerējošs pretnovecošanas serums, Kobido masāža, pretnovecošanas – mirdzuma maska, ādas tipam atbilstošs krēms, viegls grims.
60 min. 60 EUR
 Hydra Peeling procedūra ar Hydra PH
(ādas atjaunošanas procedūra)
Hydra Peeling procedūra ar HYDRABRASION
(ādas atjaunošanas procedūra)
Ādas pīlings ar fenolu vai rezorcīnu.
Procedūra visiem ādas tipiem, izzūd redzamās novecošanas pazīmes, atjauno ādas mirdzumu, mazina pigmentācijas plankumus, padara gaišāku ādas toni.
Sejas un dekoltē ādas attīrīšana, uz sejas klāj HYDRA PH PEELING, masāža sejai un dekoltē zonai, HYDRA BEAUTE maska, ādas tipam atbilstošs krēms, viegls grims.
60 min. 50 EUR
Ādas mehāniskais pīlings vai nolobošais pīlings ar augļuskābem.
Procedūra jutīgai ādai, izzūd redzamās novecošanas pazīmes, atjauno ādas mirdzumu, mazina pigmentācijas plankumus, padara gaišāku ādas toni.
Sejas un dekoltē ādas attīrīšana, uz sejas klāj HYDRBRASION, masāža sejai un dekoltē zonai, HYDRA BEAUTE maska, ādas tipam atbilstošs krēms, viegls grims.
60 min. 45 EUR
AROMATIC KONSULTĀCIJA PAR SEJAS ĀDAS STĀVOKLI
JAUNUMS! AROMATIC 100% manuāla un dabīga sejas procedūra. Ēteriskās eļļas, kas iegūtas no augiem piešķir ādai enerģiju, nodrošina mirdzumu un atspirdzina ādu. Šī unikālā un individuālā metode apvieno sevī ēterisko eļļu sniegtās priekšrocības un masāžas tehnikas, piešķirot ādai enerģiju un nodrošinot ilgstošu efektu. – AR AUGU KONCENTRĀTIEM UN ĒTERISKAJĀM EĻĻAM Sejas un dekoltē ādas attīrīšana, bioloģiskais pīlings, relaksējoša masāža ar ēteriskajām eļļām, augu koncentrātu maska, ādas tipam atbilstošs krēms, viegls grims.
45 min. 40 EUR
Ādas stāvokļa vizuālais novērtējums
Optimālas profesionālas programmas sastādīšana
Konsultācijas procesā speciālists veic vizuālo novērtējumu, nosaka ādas stāvokli un vecuma izmaiņu līmeni. Rezultātā tiek izveidota individuāla profesionālo procedūru programma ādas kopšanai, atjaunošanai, problēmu korekcijai un piemeklēti līdzekļi ādas kopšanai mājas apstākļos.
Konsultācija ir bezmaksas, ja pēc tās seko procedūra!
30 min. 12 EUR

PROFESIONĀLA ĶERMEŅA KOPŠANA

AROMATIC CORPS
Procedūra slaidam, tvirtam un mundram ķermenim.
Ādas attīrīšana ar nolobošu losjonu – papaijas enzīmiem, pretcelulīta masāža ar ēteriskajām eļļām, Saunamaska – ūdens aiztures novēršanai, pretcelulīta krēms.
90 min. 45 EUR

TecniSPA

Šīs paaudzes efektīvāka iekārta svara samazināšanai. Šajā iekārtā ir apvienotas 3 iedarbības vienlaicīgi:

DUBULTĀ LIPO – ASPIRĀCIJA – Likvidē tauku uzkrājumus, sarauj saistaudu mezglus,aktivizē celulīta šķelšanu, uzlabo mikrocirkulāciju, drenē;

DUBULTĀ JONIZĀCIJA – Nodrošina pozitīvi un negatīvi lādēto aktīvo sastāvdaļu ievadīšanu;

SILTUMA DIFŪZIJA – Stimulē šūnu metabolismu, nodrošina komfortu un labsajūtu.

Nav ieteicams veikt cilvēkiem ar: elektrokardiostimulatoru, metāla implantiem, nieru mazspēju, onkoloģiju, vēnu varikozi, vaļējām brūcēm, hematomu, flebītu, akūtām ādas saslimšanām (ekzēma, psoriāze), kā arī ja tiek lietoti antikoagulanti un grūtniecēm (izņemot ar ārsta rakstisku atļauju).

Slaidinoša pretcelulīta procedūra 90 min. 45 EUR
Termo – relaksējoša nostiprinošā procedūra 90 min. 45 EUR
Ja pērk abonomentu 5x – 225 EUR, tad procedūra nogurušām kājām dāvanā.
Procedūra nogurušām kājām 60 min. 35 EUR
Slaidinoša pretcelulīta procedūra ar ietīšanu 120 min. 55 EUR

PROFESIONĀLA SEJAS UN DEKOLTĒ KOPŠANA

Sejas tīrīšana ar skābēm 20%, 30%, 40%, 50% Anti age skābju procedūra ar hioloronskābi
Skābju pīlings ir efektīvākais veids, kā atjaunot ādu, padarīt to gludu un mirdzošu.
Sejas un dekoltē ādas attīrīšana, skābju pīlings, žakē masāža, dziļi attīroša maska, ādas tipam atbilstošs krēms, viegls grims.
60 min. 40 EUR
Bagātīga skābju deva nogurušai ādai. Āda atgūst tonusu un jaunību. Uzlabojas sejas ādas krāsa, samazinās krunciņas.
Sejas un dekoltē ādas attīrīšana, skābju pīlings, hioloronskābes ievadīšana ar hidrodermia aparātu, sejas un dekoltē zonas masāža, maska, ādas tipam atbilstošs krēms, viegls grims.
90 min. 45 EUR

MEZOTERAPIJA UN BIOREVITALIZĀCIJA!

Mezoterapija 30 – 40 EUR
Biorevitalizācija 130 – 290 EUR

 

 

Mezoterapijas vēsture meklējama 1952. gadā, kad ārsts un metodes dibinātājs Mišels Pistors ar injekciju palīdzību sāka ārstēt kāda kurpnieka dzirdi. Tā kā tas bija asinsvadu izcelsmes kurlums to ar lokālām injekcijām izdevās likvidēt – preparāts tika ievadīts tieši problēmzonā, tādejādi tas uzreiz iedarbojās un veicināja jaunu šūnu rašanos. Dr. Pistors veica daudz pētījumu par šo tēmu, un atklāja, ka procedūra jāveic „maz, reti un vajadzīgajā vietā”. Mūsdienās mezoterapiju var pielietot gan medicīniskos nolūkos, gan kosmetoloģijā.

Mezoterapiju kosmetoloģijā pielieto ādas estētisko problēmu risināšanai – pēcaknes rētām, ekzēmai, sausai ādai, kārpu noņemšanai, matu izkrišanas problēmām, rētu un striju likvidēšanai, pret celulītu, kā arī novecojošai ādai. Mezoterapijas laikā tiek veiktas mikroinjekcijas ādā (no 0,5 mm līdz 13 mm dziļumā), tādejādi preparāts tiek ievadīts problēmzonā un tādejādi – dziļāk ādā. Tur aktīvās vielas veido rezerves, no kurām, pakāpeniski atbrīvojoties, tiek aktivizēti šūnu vielmaiņas procesi. Mezoterapija nav kaitīga – aktīvo preparātu var ievadīt tieši tik, cik nepieciešams, lai tas paveiktu savu darbu, bet neuzkrātos šūnās un nelabvēlīgi neietekmētu citas organisma sistēmas. Ieteicamais procedūru skaits – 3 procedūras ik pēc 15 līdz 21 dienas.

Biorevitalizācija ir viens no mezoterapijas paveidiem – ādas dziļā mitrināšana bez ķirurģiskas iejaukšanās, izmantojot hialuronskābes mikroinjekcijas. Ādas elastību nosaka hialuronskābes daudzums – tai piemīt spēja saistīt mitrumu ādā un kavēt ūdens iztvaikošanu, pasargājot ādu no deformācijas, grumbu veidošanās un vītuma. Biorevatalizācija atjauno ādas imūno aizsardzību, uzlabo vielmaiņu, stimulē fibroblastu aktivitāti un nodrošina dziļu mitrināšanu. Ieteicamais procedūru skaits – 3 procedūras ik pēc 15 līdz 21 dienas.

Informācija un norādījumi klientam:
• Pirms doties veikt mezoterapijas procedūru, lai izvairītos no nelabvēlīgas reakcijas, nedrīkst lietot aspirīnu vairākas dienas pirms procedūras un jāizvairās no alkohola lietošanas iepriekšējā vakarā, lai ierobežotu asinsvadu paplašināšanos.
• 12 stundu laikā neizmantot dekoratīvo kosmētiku;
• Četras dienas pēc procedūras neapmeklēt pirtis, saunas, baseinu, masāžas, nenodarboties ar aktīvu sportu;
• Vienas nedēļas laikā pēc procedūras izvairīties no sauļošanās vai solāriju apmeklēšanas.
• Pirmajā dienā pēc injekcijām var būt: nelielas dūrienu pēdas, ādas apsārtums, mīksto audu tūska, nieze, zemādas tauku sablīvējumi, ādas jušanas traucējumi, asinsizplūdumi.
• Jālieto saules aizsargkrēms ar aizsardzību vismaz SPF 50
• Neskaidrību gadījumā sazinies ar meistaru!

Procedūru piedāvā kosmetoloģe Svetlana, pieraksts pa tel. 29299448

Mesoestetic ķīmisko pīlingu procedūra ar Crystal Fiber masku 75 min. 60 EUR, atkārtoti – 30EUR
Ķīmiskais pīlings ar nomierinošu masku 45 min. 45 EUR, atkārtoti – 30EUR
TCA pīlings ar fenolu 60 min. 70 EUR (var veikt 1x gadā)
TCA soft pīlings 60 min. 50 EUR, atkārtoti 45EUR

mesoestetic Pharma Group ir 1984. gadā Spānijā dibināts starptautisks farmācijas uzņēmums, kas specializējas dermatoloģijā, medicīniskās kosmētikas un iekārtu jomā. Uzņēmums ir pārstāvēts vairāk nekā 60 valstīs, un zīmola popularitāte arvien pieaug. Pateicoties zināšanām, ko kompānija iegūst veicot pētījumus un sadarbojoties ar nozares profesionāļiem, mesoestetic Pharma Group spēj piedāvāt efektīvus risinājumus pat visprasīgākajiem klientiem, kuru vidū ir arī plaši pazīstamas slavenības – Madonna, Dženifera Anistone, Vinona Raidere, Šarlīze Terona un daudzas citas.
Tagad arī Latvijā pieejami mesoestetic Pharma Group sejas un ķermeņa kosmētikas produkti, kas ir piemēroti gan lietošanai mājas apstākļos, gan praktizējošu kosmetologu un estētiskās medicīnas profesionāļu un dermatologu vajadzībām.
mesoestetic piedāvā vismodernāko, iedarbīgāko ķīmisko pīlingu procedūru klāstu, kas radīts, lai cīnītos ar hiperpigmentāciju, akni, kuperozi un citām novecošanās pazīmēm un vizuālā izskata nepilnībām.

Procedūras gaita: Sākotnēji āda tiek attīrīta un ar īpašu otiņu uzklāts Mesoeclat pīlings. Tā sastāvā ir salicilskābe, kurai piemīt šūnu nolobošas un ādu nogludinošas īpašības, kā arī azelānskābe, kas regulē tauku dziedzeru produkciju. Pīlinga kokteiļa sastāvā ir alantoīns un urea, kam piemīt mīkstinošas, mitrinošas un atjaunojošas īpašības. Kamēr skābes darbojas, jūtama viegli dedzinoša sajūta. Lai to mazinātu, seja tiek vēsināta ar speciālu vēdekli.
Procedūras nākamais etaps ir aktīvās ampulas uzklāšana. Jūtama dedzinoša sajūta, taču tās stiprums mēdz būt ļoti individuāls. Ja tā ir spēcīga – atkal talkā nāk vēdeklis, padarot to vieglāk izturamu. Šīs ampulas sastāvā ir organiskais silikons, kas veicina elastīna un kologēna sintēzi, īpašs koenzīms, kas stimulē C un E vitamīnu iedarbību, kā arī antioksidanti un aktīvās vielas, kas regulē dermas šūnu vielmaiņas procesus. Pēc brīža kņudinošā sajūta mazinās un labākam efektam virs apmulas tiek uzklāta nomierinoša un mitrinoša sejas maska.
Seko procedūras patīkamākā daļa – sejas, kakla zonas, sprandas un roku masāža. Procedūras noslēgumā tiek uzklāts Mesoesteticsejas krēms, kurā ir augsti koncentrēts antioksidantu, mitrinošu un depigmentācijas vielu sastāvs.

Procedūras efekts:
Seja ir manāmi svaigāka jau uzreiz pēc procedūras. Aptuveni pēc 2 dienām sākas neliela ādas lobīšanās. Vietās, kur āda bijusi vairāk bojāta, vērojama spēcīgāka lobīšanās. Ļoti svarīgi šajā posmā ir izvairīties no UV stariem, tāpēc obligāti ir jālieto krēms ar SPF 50+, pat, ja ārā nespīd saule. Nav ieteicams pāris dienas arī apmeklēt pirti un baseinu. Viegla lobīšanās turpinās aptuveni nedēļu, tāpēc šajā laikā nevajadzētu plānot svarīgus pasākumus. Toties pēc tam rezultāts ir patiešām acīm redzams – āda ir maiga un samtaina, seja kļuvusi ievērojami svaigāka, ādas tonis – vienmērīgāks. Tā kā sejas āda ir atbrīvojusies no pārragojušās virskārtas, kosmētka uzsūcas daudz labāk un arī efekts ir jūtamāks – āda ir stingrāka un elastīgāka. Ideāli, ja Mesoeclat papildus kombinē ar citām procedūrām, injekcijām vai lāzera terapiju. Izcilam rezultātam ieteicams 5 procedūru kurss ar aptuveni 10 dienu intervālu. Procedūrā iegūto efektu pastiprinās Mesoestetic kosmētikas lietošana arī mājas. Ieteicami līdzekļi no Collagen 360, Stem Cell, vai Radiance DNA sērijām, taču piemērotāko palīdzēs izvēlēties kosmētiķis.

Pirms un pēc procedūras, lūdzu, ievēro šadus principus:
• Nedēļu pēc procedūras nedrīkst atrasties tiešos saules staros;
• Obligāti jālieto saules aizsarglīdzekļi ar aizsargfaktoru ne zemāku par SPF 50;
• Procedūru kursa laikā un vismaz nedēļu pēc jāatturas no solāriju apmeklēšanas;
• Dažas dienas pēc procedūras neapmeklēt pirtis, saunas, baseinu, masāžas, nenodarboties ar aktīvu sportu;
• 12 stundu laikā neizmantot dekoratīvo kosmētiku;
• Pirms doties veikt ķīmisko pīlingu, lai izvairītos no nelabvēlīgas reakcijas, nedrīkst lietot aspirīnu vairākas dienas pirms procedūras un jāizvairās no alkohola lietošanas iepriekšējā vakarā, lai ierobežotu asinsvadu paplašināšanos;
• Otrajā vai trešajā dienā pēc procedūras āda var lobīties, var parādīties sīkas krevelītes, tāpēc šajā laikā nevajadzētu plānot svarīgus pasākumus;
• Uzreiz pēc procedūras var būt viegls ādas apsārtums.

JAUNUMS! BODYSHOCK – silueta modulēšana un pilnveidošana

  • Iedarbojas visaptveroši uz visām celulīta stadijām un audu estētiskajām izmaiņām,
  • Stimulē epidermas atjaunošanos un uzlabo ādas caurlaidību, tādējādi uzlabojot aktīvo vielu iekļūšanu ādā,
  • Bodyshock booster produktu formula satur iekapsulētas aktīvo vielu daļiņas , kuras atbrīvojas masāžas laikā, tādējādi ievērojami palielinot aktīvo vielu uzsūkšanos procedūras laikā.

1

Augšstilbi + vēders 60 min. 40 EUR
Vēders + augšdelmi 60 min. 35 EUR
Augšstilbi, vēders, augšdelmi 60 – 90 min 50 EUR

BILDES PIRMS UN PĒC!
1 3 5

2 4 6

KRIOTERAPIJA

Mazo kārpiņu noņemšana no 10 EUR
Papilomu noņemšana no 10 EUR
Kriomasāža sejai 15 min. Sejas ādas attīrīšana, ādas apstrāde ar slāpekli, ādas tipam atbilstošs krēms. 10 EUR
Kriomasāža sejai 30 min. Sejas ādas attīrīšana, ādas apstrāde ar slāpekli, žakē masāža, maska, ādas tipam atbilstošs krēms. 20 EUR

Krioterapija ir lokāla procedūra, kas tiek veikta kriomasāžas veidā un kura veicina ādas asinsriti un vielapmaiņu tajā. Krioterapijas procedūras laikā tiek izmantots aplikators, kas pirms tās tiek iegremdēts šķidrajā slāpeklī (-196 grādos). Ar ātrām kustībām ādas problēmzonas tiek apstrādātas ar aplikatoru 10-15 sekunžu laikā. Rezultātā sīkās grumbiņas sāk izlīdzināties, savukārt uz vaigiem parādās veselīgs sārtums. Līdzīgi kā ķīmiskais pīlings, kriomasāža veicina augšējo epidermas slāņu nolobīšanos un jaunu, veselu šūnu veidošanos. Pēc masāžas manāmi samazinās holesterīna tauku izdalīšanās no tauku dziedzeriem. Ar tās palīdzību ārstē un aizkavē kuperozi.

Pakalpojumi

ĶERMEŅA VAKSĀCIJA SEJAS VAKSĀCIJA AUSU CAURDURŠANA MAKE-UP
Apakšstilbi 8 – 12 EUR Virslūpa 3 – 4 EUR 20 EUR, ar siguldiešu karti 15 EUR. Cenā ietilpst vienreizējie medicīniskie auskari. GRIMS 40 – 60 min. 20 EUR
Augšstilbi 8 – 12 EUR Zods 3 – 5 EUR VAKARA GRIMS 60 min. 20 – 25 EUR
Bikini 12 – 20 EUR Vaigi 4 – 6 EUR LĪGAVAS GRIMS 60 min. 25 EUR
Paduses 7 – 10 EUR Uzacu korekcija 4 – 5 EUR
Rokas 8 – 12 EUR Uzacu krāsošana 3 EUR
Skropstu krāsošana 5 EUR
Uzacu korekcija un krāsošana + skropstu krāsošana 10 EUR
Uzacu korekcija un krāsošana ar hennu 10 EUR

KOSMĒTIĶES

SVETLANA / Tel. 29299448 ILONA / Tel. 29124807 RITMA / Tel. 26129957

Skropstu pieaudzēšana!

Sertificēta skropstu pieaudzēšanas meistare Ilona piedāvā dažāda garuma un biezuma skropstas.

KLASISKĀS SKROPSTAS – tehnika 1:1 – Uz vienas dabīgās skropstas tiek pieaudzēta viena mākslīgā skropsta. 20 EUR

Skropstas

Procedūras priekšrocības:
• Nesāpīga un droša procedūra
• Skropstas nebojājas
• Var pielietot ļoti īsām skropstām
• Vizuāli pagarina skropstas
• Padara atvērtāku acu skatienu

Procedūras mīnusi:
• Nepadara skropstas biezākas
• Nav ieteicams veikt procedūru jūtīgu acu īpašniecēm

Pēc procedūras vismaz 24h nav ieteicams:
• Pirts un sauna
• Saskare ar ūdeni, – duša, baseins, vanna
• Lietot skropstu tušu
• Skropstas krāsot ķīmiski (to var darīt 5 dienas pirms vai pēc procedūras)

MEISTARE

ILONA / Tel. 29124807
Login
classic
Forgot password?
×
Registration

(*) Required fields

I agree with OptimaSales Terms & Privacy Policy


×