KOSMĒTIĶA PAKALPOJUMI


GUINOT- vairāk nekā 40 gadu pieredze skaistumkopšanā. GUINOT misija ir piedāvāt sievietes skaistumam vispiemērotākos produktus un pakalpojumus. Izvirzot mērķi atklāt ikvienas sievietes skaistumu, GUINOT izstrādāja ekskluzīvas un inovatīvas skaistumkopšanas metodes.

CENRĀDIS

Pakalpojumi pieejami salonā
* Pils ielā 11

VAKSĀCIJA

SEJAS

 

Virslūpa 3-5 EUR

Zods 3-5 EUR

Vaigi 3-5 EUR

Uzacu korekcija 6 EUR

Uzacu krāsošana 6 EUR

Skropstu krāsošana 6 EUR

Uzacu korekcija un krāsošana ar hennu 15 EUR

 

ĶERMEŅA

 

Apakšstilbi 10-15 EUR

Augšstilbi 12-20 EUR

Bikini 20-25 EUR

Vīriešu bikini 30-35 EUR

Paduses 8-12 EUR

Rokas 10-15 EUR

 

MAKE-UP

GRIMS

 

60 min 25-30 EUR

 

PERMANENTAIS GRIMS

UZACĪM

 

110 EUR / korekcija 30 EUR

Stingri izmērīta sastāvdaļu attiecība nodrošina to, ka notiek krāsas vienota izbalēšana, neradot risku, ka tā kļūs par nevēlamu nokrāsu. Krāsu intensitāte saglabājas līdz 2 gadiem. Ja organismā ir zināms hormonāls disbalanss, tas ilgst 1,5 gadu. Pigments ražots Amerikas Savienotājās Valstīs.

 

Kosmētiķe RITMA

PROFESIONĀLĀ SEJAS UN DEKOLTĒ KOPŠANA

– Nr. 1 Skaistumkopšanas salonos Francijā
Pakalpojumi pieejami salonā
* Pils ielā 11
KONSULTĀCIJA PAR ĀDAS STĀVOKLI

 

30 min 20 EUR
Konsultācija ir BEZMAKSAS, ja pēc tās seko procedūra.

Ādas stāvokļa vizuālais novērtējums, optimālas profesionālas programmas sastādīšana. Konsultācijas procesā speciālists veic vizuālo novērtējumu, nosaka ādas stāvokli un vecuma izmaiņu līmeni. Rezultātā tiek izveidota individuāla profesionālo procedūru programma ādas kopšanai, atjaunošanai, problēmu korekcijai un piemeklēti līdzekļi ādas kopšanai mājas apstākļos.

 

HYDRACLEAN PROCEDŪRA

 

60 min 40 EUR

Veselai un mirdzošai ādai.

Āda pēc procedūras daudz labāk uzņems sejas kopšanas produktus.Sejas un dekoltē ādas attīrīšana, ādas attīrīšana ar gomāžas pīlingu, Attīroša želeja (2 veidu -universālā jeb kuram ādas tipam, intensīvi attīroša – taukainai ādai), masāža sejai un dekoltē zonai, maska, ādas tipam atbilstošs krēms.

 

HYDRADERMIE (dubultā jonizācija) PROCEDŪRA

 

90 min 45-50 EUR

Mirdzošai, skaistai ādai. Visiem ādas tipiem.

Ekskluzīva procedūra, kas nodrošina aktīvo vielu ātru un efektīvu uzsūkšanos ādā. Atjauno ādas mirdzumu, uzlabojot šūnu apgādi ar skābekli un ādas mikrocirkulāciju.Sejas un dekoltē ādas attīrīšana, želejveida serums – atbilstoši klienta sejas problēmu vajadzībām, dubultā jonizācija, skābekļa emulsija, oksigenizācija, serumi, masāža sejai un dekoltē zonai ar modulējošu krēmu, ādas tipam atbilstošs krēms, viegls grims.

 

HYDRADERMIE LIFT (sejas muskuļu stimulācija) PROCEDŪRA

 

90 min 55 EUR

Sejas vaibstu un ovāla tūlītējai nostiprināšanai.

Muskuļu stimulācija iedarbojas uz sejas muskuļiem, uzlabojot tonusu un dabiskā veidā nostiprinot sejas vaibstus jau procedūras noslēgumā, seja izskatās jaunāka, tvirtāka, samazinās krunciņas.Sejas un dekoltē ādas attīrīšana, želejveida serums, drenāža, muskuļu stimulācija, serumi, masāža sejai un dekoltē zonai ar modulējošu krēmu, maska, ādas tipam atbilstošs krēms, viegls grims.

 

HYDRA PEELING AR HYDRABRASION PROCEDŪRA

 

60 min 45 EUR

Ādas mehāniskais pīlings vai nolobošais pīlings ar augļuskābēm.

Procedūra jutīgai ādai, izzūd redzamās novecošanas pazīmes, atjauno ādas mirdzumu, mazina pigmentācijas plankumus, padara gaišāku ādas toni.Sejas un dekoltē ādas attīrīšana, uz sejas klāj HYDRBRASION, masāža sejai un dekoltē zonai, HYDRA BEAUTE maska, ādas tipam atbilstošs krēms, viegls grims.

 

HYDRA PEELING AR HYDRA PH PROCEDŪRA

 

60 min 50 EUR

Ādas atjaunošana ar fenolu vai rezorcīnu.

Procedūra visiem ādas tipiem, izzūd redzamās novecošanas pazīmes, atjauno ādas mirdzumu, mazina pigmentācijas plankumus, padara gaišāku ādas toni.Sejas un dekoltē ādas attīrīšana, uz sejas klāj HYDRA PH PEELING, masāža sejai un dekoltē zonai, HYDRA BEAUTE maska, ādas tipam atbilstošs krēms, viegls grims.

 

AGE SUMMUM PROCEDŪRA

 

60 min 60 EUR

Novecošanās pazīmju likvidēšanai.

Age Summum ir skaistumkopšanas rituāls, kas apvieno īpašas tehnoloģijas un kustības, lai panāktu acīmredzamus rezultātus. Procedūras laikā tiek izmantota īpaša masāžas tehnika, kas radīta iedvesmojoties no Kobido (dabisks liftings, kas izmanto dažādas masāžas tehnikas) apvienojumā ar augstas koncentrācijas aktīvajām sastāvdaļām. Tūlītējs rezultāts. Pielīdzina plastiskai ķirurģijai.Sejas un dekoltē ādas attīrīšana, dermabrazīvs eksfoliējošs krēms, reģenerējošs pretnovecošanas serums, Kobido masāža, pretnovecošanas – mirdzuma maska, ādas tipam atbilstošs krēms, viegls grims.

 

LIFT SUMMUM PROCEDŪRA

 

60 min 60 EUR

Tvirtuma, ādas toņa un struktūras uzlabošanai.

Sejas kopšanas procedūra, kas piešķir ādai tvirtumu un īpaši parūpējas par sejas ādu, kaklu un dekoltē. Procedūras laikā veiktā īpašā masāža ar „facelift“ efektu nogludina un samazina grumbas, uzlabo sejas kontūras un padara ādu tvirtāku. Pateicoties īpašajam „wrinkle eraser“ C vitamīna un hialuronskābes serumam un sejas-dekoltē maskai āda tiek uzmundrināta, uzlabojas ādas tonis un struktūra. Āda kļūst tvirtāka, mirdzošāka un atsvaidzināta jau pēc pirmās procedūras!

 

DETOXYGENE PROCEDŪRA

 

60 min 50 EUR

Guinot Detoxygene seju attīroša procedūra ar skābekļa piegādi.

Detoxygene procedūras laikā tiek piegādāts skābeklis ādai un tā tiek attīrīta no toksīniem. Pēc procedūras āda kļūst mirdzoša, un seja iegūst neatkārtojamu svaigumu. Āda var atkal elpot.
Procedūra ir piemērota visiem ādas tipiem jebkurā vecumā. Ideāli piemērota kā sezonāla ādas attīrīšana vai kā pirmā procedūra, uzsākot kursu.

 

SEJAS TĪRĪŠANA AR SKĀBĒM (20%, 30%, 40%, 50%)

 

60 min 40 EUR

Skābju pīlings ir efektīvākais veids, kā atjaunot ādu, padarīt to gludu un mirdzošu.Sejas un dekoltē ādas attīrīšana, skābju pīlings, žakē masāža, dziļi attīroša maska, ādas tipam atbilstošs krēms, viegls grims.

 

ANTI AGE SKĀBJU PROCEDŪRA AR HIALORONSKĀBI

 

90 min 50 EUR

Bagātīga skābju deva nogurušai ādai. Āda atgūst tonusu un jaunību. Uzlabojas sejas ādas krāsa, samazinās krunciņas.Sejas un dekoltē ādas attīrīšana, skābju pīlings, hioloronskābes ievadīšana ar hidrodermia aparātu, sejas un dekoltē zonas masāža, maska, ādas tipam atbilstošs krēms, viegls grims.

 

MEZOTERAPIJA

 

50-90 EUR

5 reizes 150 EUR

Mezoterapija ir lielisks risinājums novecošanās procesu profilaksei un aizkavēšanai! Tā ir bioloģiski aktīvu un ādai vitāli nepieciešamu vielu (hialuronskābes, vitamīnu, aminoskābju, minerālvielu u.c.) ievadīšana ādas virsējā un vidējā slānī ar mikroinjekciju palīdzību, kas notiek izmantojot īpaši smalku adatu. Mezoterapija aktivizē ādas šūnu vielmaiņas procesus un veicina ādas struktūras, elastības un tonusa uzlabošanos.

!!! Informācija un norādījumi klientam:

 • Pirms doties veikt mezoterapijas procedūru, lai izvairītos no nelabvēlīgas reakcijas, nedrīkst lietot aspirīnu vairākas dienas pirms procedūras un jāizvairās no alkohola lietošanas iepriekšējā vakarā, lai ierobežotu asinsvadu paplašināšanos;
 • 12 stundu laikā neizmantot dekoratīvo kosmētiku;
 • Četras dienas pēc procedūras neapmeklēt pirtis, saunas, baseinu, masāžas, nenodarboties ar aktīvu sportu;
 • Vienas nedēļas laikā pēc procedūras izvairīties no sauļošanās vai solāriju apmeklēšanas;
 • Pirmajā dienā pēc injekcijām var būt: nelielas dūrienu pēdas, ādas apsārtums, mīksto audu tūska, nieze, zemādas tauku sablīvējumi, ādas jušanas traucējumi, asinsizplūdumi;
 • Jālieto saules aizsargkrēms ar aizsardzību vismaz SPF 50;
 • Neskaidrību gadījumā sazinies ar savu meistaru!

 

MEZOTERAPIJA AR M.PEN (mikroadatu ierīce)

 

60-90 EUR

 

MEZOTERAPIJA GALVAS ĀDAI

 

50-70 EUR

Efektīva metode pret matu izkrišanu, matu sīpolu stiprināšanai un matu augšanas stimulācijai.

 

ĶĪMISKAIS PĪLINGS

MESOESTETIC ĶĪMISKO PĪLINGU PROCEDŪRA AR CRYSTAL FIBER MASKU

 

75 min 60 EUR / atkārtota procedūra 30 EUR

 

ĶĪMISKAIS PĪLINGS AR NOMIERINOŠU MASKU

 

45 min 45 EUR / atkārtota procedūra 30 EUR

 

TCA SOFT PĪLINGS

 

60 min 50 EUR / atkārtota procedūra 40 EUR

 

Ķīmiskais pīlings uzlabo sejas ādas izskatu, uzklājot ķīmisko šķidrumu uz ādas, kas izraisa virsējo ādas slāņu nolobīšanos. Atkarībā no pīlinga stipruma, jauna āda var būt mīkstāka, maigāka, ar mazāk grumbiņām un pat dzīvīgāka.

!!! Informācija un norādījumi klientam:

 • Nedēļu pēc procedūras nedrīkst atrasties tiešos saules staros;
 • Obligāti jālieto saules aizsarglīdzekļi ar aizsargfaktoru ne zemāku par SPF 50;
 • Procedūru kursa laikā un vismaz nedēļu pēc jāatturas no solāriju apmeklēšanas
 • Dažas dienas pēc procedūras neapmeklēt pirtis, saunas, baseinu, masāžas, nenodarboties ar aktīvu sportu;
 • 12 stundu laikā neizmantot dekoratīvo kosmētiku;
 • Pirms doties veikt ķīmisko pīlingu, lai izvairītos no nelabvēlīgas reakcijas, nedrīkst lietot aspirīnu vairākas dienas pirms procedūras un jāizvairās no alkohola lietošanas iepriekšējā vakarā, lai ierobežotu asinsvadu paplašināšanos;
 • Otrajā vai trešajā dienā pēc procedūras āda var lobīties, var parādīties sīkas krevelītes, tāpēc šajā laikā nevajadzētu plānot svarīgus pasākumus;
 • Uzreiz pēc procedūras var būt viegls ādas apsārtums.

BIOREVITALIZĀCIJA

JUVEDERM

 

hydrate 1 m - 150 EUR

 

XELA REDERM

 

1,1% - 1 ml 110 EUR

1,8% - 1 ml 130 EUR

1,8% - 2 ml 170 EUR

 

HYALUAL

 

0,9% - 1,5 ml 110 EUR

 

Biorevitalizācija ir mazinvaziva intradermāla injekcijas metode, kurā tiek izmantoti preparāti ar nemodificētu lielmolekulāru hialuronskābi. Šī metode nodrošina maigu stimulējošu iedarbību uz ādu. Biorevatalizācija atjauno imūno aizsardzību, uzlabo vielmaiņu, stimulē fibroblastu aktivitāti, nodrošina dziļu mitrināšanu un ādas homeostāzi.

SEJAS VAKUUMASĀŽA

 

90 min 50-55 EUR

Sejas ādas attīrīšana, vakuummasāža , relaksējoša masāža ar rokām, maska,ādas tipam atbilstošs krēms.

 

SEJAS OVĀLA NOSTIPRINOŠA PROCEDŪRA

 

75 min, ar ampulu 50 EUR

75 min, bez ampulas 45 EUR

Sejas ādas attīrīšana, ampulas ievadīšana ar ultraskaņu,  relaksējoša masāža ar rokām, maska,ādas tipam atbilstošs krēms.

 

DE LUX PROCEDŪRA SEJAI MEZO CARE + CRYST

 

120 min 95 EUR

Sejas ādas attīrīšana, ultraskņa, relaksējoša masāža ar rokām, kolagēna maska,ādas tipam atbilstošs krēms.

 

* MEZO CARE PROCEDŪRA

 

30 min 30 EUR

* Abonements 5 reizes 120 EUR
* Abonements 10 reizes 200 EUR

Sejas ādas attīrīšana, elektrolīta uzlikšana, Mezo Care, ādas tipam atbilstošs krēms.

 

* BEAUTIFUL LIPS PROCEDŪRA

 

5 - 10 min 15 EUR

* Abonements 5 reizes 60 EUR
* Abonements 10 reizes 100 EUR

Hialuronskābes ievadīšana ar UV gaismas palīdzību. Neinvazīva metode lūpu mitrināšanai un apjomam. Izteiktākas lūpu kontūras un dabīgs spīdums tikai 5 minūtēs.

 

PROFESIONĀLĀ ĶERMEŅA KOPŠANA

– Nr. 1 Skaistumkopšanas salonos Francijā
Pakalpojumi pieejami salonā
* Pils ielā 11
* Techni SPA PROCEDŪRA

 

60 min 30 EUR - Slaidinoša, pretcelulīta procedūra.

60 min 30 EUR - Termo-relaksējoša, nostiprinoša procedūra.

* Abonements 5 reizes 130 EUR
* Abonements 10 reizes 250 EUR

30 min 20 EUR - Procedūra nogurušām kājām.

90 min 40-45 EUR - Slaidinoša, pretcelulīta procedūra ar ietīšanu aļģu vai kanēļu masku.

Šīs paaudzes efektīvāka iekārta svara samazināšanai. Šajā iekārtā ir apvienotas 3 iedarbības vienlaicīgi: aspirācija, dubultā jonizācija, siltumadifūzija. Nav ieteicams veikt cilvēkiem ar: elektrokardiostimulatoru, metāla implantiem, nieru mazspēju, onkoloģiju, vēnu varikozi, vaļējām brūcēm, hematomu, flebītu, akūtām ādas saslimšanām (ekzēma, psoriāze), kā arī ja tiek lietoti antikoagulanti un grūtniecēm (izņemot ar ārsta rakstisku atļauju).

 

RELAKSĒJOŠĀ MIRIFIC PROCEDŪRA

 

60 min 40 EUR

Laiks mazināt spriedzi un saspringumu ‼️

Labākās manuālās tehnikas dziļai relaksācijai!!!

4 Vērtīgās Eļļas ar pret-novecošanās iedarbību:

❗️NAKTSSVECES EĻĻA (Omega 3) Barošana & Cīņa ar brīvajiem radikāļiem,

❗️EĻĻA (Omega 9) Barošana & Atjaunošana,

❗️ARGĀNA EĻĻA (Omega 3 un 6) Barošana & Reģenerācija Antioksidanti,

EĻĻAS SAVSTARPĒJI VIENA OTRU PAPILDINA IZCILAM REZULTĀTAM!

Mirific apburošais aromāts!

 

SLIM LOGIC procedūra

 

50 min 45 EUR

Slaidinoša anticelulīta procedūra ķermenim ar kofeīnu . Aktīvs slaidinošs pilings, slaidinoša masāža, ietīšana.

 

BODYSHOCK - SILUETA MODELĒŠANA UN PILNVEIDOŠANA

 

Augšstilbi + vēders 60 min 40 EUR

Vēders + augšdelmi 60 min 35 EUR

Augšstilbi + vēders + augšdelmi 60-90 min 50 EUR

Iedarbojas visaptveroši uz visām celulīta stadijām un audu estētiskajām izmaiņām,stimulē epidermas atjaunošanos un uzlabo ādas caurlaidību, tādējādi uzlabojot aktīvo vielu iekļūšanu ādā. Bodyshock booster produktu formula satur iekapsulētas aktīvo vielu daļiņas , kuras atbrīvojas masāžas laikā, tādējādi ievērojami palielinot aktīvo vielu uzsūkšanos procedūras laikā.

BILDES PIRMS

BILDES PĒC

 

KRIOTERAPIJA

ir lokāla procedūra, kas tiek veikta kriomasāžas veidā un kura veicina ādas asinsriti un vielapmaiņu tajā. Krioterapijas procedūras laikā tiek izmantots aplikators, kas pirms tās tiek iegremdēts šķidrajā slāpeklī (-196 grādos). Ar ātrām kustībām ādas problēmzonas tiek apstrādātas ar aplikatoru 10-15 sekunžu laikā. Rezultātā sīkās grumbiņas sāk izlīdzināties, savukārt uz vaigiem parādās veselīgs sārtums. Līdzīgi kā ķīmiskais pīlings, kriomasāža veicina augšējo epidermas slāņu nolobīšanos un jaunu, veselu šūnu veidošanos. Pēc masāžas manāmi samazinās holesterīna tauku izdalīšanās no tauku dziedzeriem. Ar tās palīdzību ārstē un aizkavē kuperozi.

MAZO KĀRPIŅU NOŅEMŠANA

 

no 10 EUR

 

PAPILOMU NOŅEMŠANA

 

no 10 EUR

 

KRIOMASĀŽA SEJAI

 

30 min 20 EUR

Sejas ādas attīrīšana, ādas apstrāde ar slāpekli, žakē masāža, maska, ādas tipam atbilstošs krēms.

 


KOSMĒTIĶES

Svetlana

29299448


Salonos:
* Pils ielā 11
* Krišjāņa Valdemāra ielā 1A

Ilona

29124807


Salons:
* Pils ielā 11

Ritma

26129957


Salons:
* Pils ielā 11

Santa

25411007


Piedāvāju sejas procedūras.
Salons:
* Pils ielā 11
Salons:
* Krišjāņa Valdemāra ielā 1a

Zvanīt