KOSMĒTIĶA PAKALPOJUMI


GUINOT- vairāk nekā 40 gadu pieredze skaistumkopšanā. GUINOT misija ir piedāvāt sievietes skaistumam vispiemērotākos produktus un pakalpojumus. Izvirzot mērķi atklāt ikvienas sievietes skaistumu, GUINOT izstrādāja ekskluzīvas un inovatīvas skaistumkopšanas metodes.

 
VAKSĀCIJA SEJAI
Virslūpa 4-6 EUR
Zods 4-6 EUR
Vaigi 5-7 EUR
Deguns 12 EUR
Uzacu korekcija 10 EUR
Uzacu krāsošana 7 EUR
Skropstu krāsošana 10 EUR
Uzacu korekcija + krāsošana + skropstu krāsošana 25 EUR
ĶERMEŅA VAKSĀCIJA
Apakšstilbi 12-17 EUR
Augšstilbi 15-22 EUR
Bikini 30-35 EUR
Vīriešu bikini 45-50 EUR
Paduses 10-14 EUR
Rokas 12-18 EUR
 
Kosmētiķe ILONA
MAKE UP
Grims 60min 40 EUR

PROFESIONĀLĀ SEJAS UN DEKOLTĒ KOPŠANA

 
KONSULTĀCIJA PAR ĀDAS STĀVOKLI
Konsultācija ir BEZMAKSAS, ja pēc tās seko procedūra.
Ādas stāvokļa vizuālais novērtējums, optimālas profesionālas programmas sastādīšana. Konsultācijas procesā speciālists veic vizuālo novērtējumu, nosaka ādas stāvokli un vecuma izmaiņu līmeni. Rezultātā tiek izveidota individuāla profesionālo procedūru programma ādas kopšanai, atjaunošanai, problēmu korekcijai un piemeklēti līdzekļi ādas kopšanai mājas apstākļos.
30min 20 EUR
 
– Nr. 1 Skaistumkopšanas salonos Francijā
HYDRACLEAN PROCEDŪRA
Veselai un mirdzošai ādai.
Āda pēc procedūras daudz labāk uzņems sejas kopšanas produktus.Sejas un dekoltē ādas attīrīšana, ādas attīrīšana ar gomāžas pīlingu, Attīroša želeja (2 veidu -universālā jeb kuram ādas tipam, intensīvi attīroša – taukainai ādai), masāža sejai un dekoltē zonai, maska, ādas tipam atbilstošs krēms.
60min 45 EUR
HYDRADERMIE (dubultā jonizācija) PROCEDŪRA
Mirdzošai, skaistai ādai. Visiem ādas tipiem.
Ekskluzīva procedūra, kas nodrošina aktīvo vielu ātru un efektīvu uzsūkšanos ādā. Atjauno ādas mirdzumu, uzlabojot šūnu apgādi ar skābekli un ādas mikrocirkulāciju.Sejas un dekoltē ādas attīrīšana, želejveida serums – atbilstoši klienta sejas problēmu vajadzībām, dubultā jonizācija, skābekļa emulsija, oksigenizācija, serumi, masāža sejai un dekoltē zonai ar modulējošu krēmu, ādas tipam atbilstošs krēms, viegls grims.
90min 60 EUR
HYDRADERMIE LIFT (sejas muskuļu stimulācija) PROCEDŪRA
Sejas vaibstu un ovāla tūlītējai nostiprināšanai.
Muskuļu stimulācija iedarbojas uz sejas muskuļiem, uzlabojot tonusu un dabiskā veidā nostiprinot sejas vaibstus jau procedūras noslēgumā, seja izskatās jaunāka, tvirtāka, samazinās krunciņas.Sejas un dekoltē ādas attīrīšana, želejveida serums, drenāža, muskuļu stimulācija, serumi, masāža sejai un dekoltē zonai ar modulējošu krēmu, maska, ādas tipam atbilstošs krēms, viegls grims.
90min 60 EUR
HYDRA PEELING AR HYDRABRASION PROCEDŪRA
Ādas mehāniskais pīlings vai nolobošais pīlings ar augļuskābēm.
Procedūra jutīgai ādai, izzūd redzamās novecošanas pazīmes, atjauno ādas mirdzumu, mazina pigmentācijas plankumus, padara gaišāku ādas toni.Sejas un dekoltē ādas attīrīšana, uz sejas klāj HYDRBRASION, masāža sejai un dekoltē zonai, HYDRA BEAUTE maska, ādas tipam atbilstošs krēms, viegls grims.
60min 50 EUR
HYDRA PEELING AR HYDRA PH PROCEDŪRA
Ādas atjaunošana ar fenolu vai rezorcīnu.
Procedūra visiem ādas tipiem, izzūd redzamās novecošanas pazīmes, atjauno ādas mirdzumu, mazina pigmentācijas plankumus, padara gaišāku ādas toni.Sejas un dekoltē ādas attīrīšana, uz sejas klāj HYDRA PH PEELING, masāža sejai un dekoltē zonai, HYDRA BEAUTE maska, ādas tipam atbilstošs krēms, viegls grims.
60min 55 EUR
AGE SUMMUM PROCEDŪRA
Novecošanās pazīmju likvidēšanai.
Age Summum ir skaistumkopšanas rituāls, kas apvieno īpašas tehnoloģijas un kustības, lai panāktu acīmredzamus rezultātus. Procedūras laikā tiek izmantota īpaša masāžas tehnika, kas radīta iedvesmojoties no Kobido (dabisks liftings, kas izmanto dažādas masāžas tehnikas) apvienojumā ar augstas koncentrācijas aktīvajām sastāvdaļām. Tūlītējs rezultāts. Pielīdzina plastiskai ķirurģijai.Sejas un dekoltē ādas attīrīšana, dermabrazīvs eksfoliējošs krēms, reģenerējošs pretnovecošanas serums, Kobido masāža, pretnovecošanas – mirdzuma maska, ādas tipam atbilstošs krēms, viegls grims.
60min 70 EUR
LIFT SUMMUM PROCEDŪRA
Tvirtuma, ādas toņa un struktūras uzlabošanai.
Sejas kopšanas procedūra, kas piešķir ādai tvirtumu un īpaši parūpējas par sejas ādu, kaklu un dekoltē. Procedūras laikā veiktā īpašā masāža ar „facelift“ efektu nogludina un samazina grumbas, uzlabo sejas kontūras un padara ādu tvirtāku. Pateicoties īpašajam „wrinkle eraser“ C vitamīna un hialuronskābes serumam un sejas-dekoltē maskai āda tiek uzmundrināta, uzlabojas ādas tonis un struktūra. Āda kļūst tvirtāka, mirdzošāka un atsvaidzināta jau pēc pirmās procedūras!
60min 65 EUR
DETOXYGENE PROCEDŪRA
Guinot Detoxygene seju attīroša procedūra ar skābekļa piegādi.
Detoxygene procedūras laikā tiek piegādāts skābeklis ādai un tā tiek attīrīta no toksīniem. Pēc procedūras āda kļūst mirdzoša, un seja iegūst neatkārtojamu svaigumu. Āda var atkal elpot. Procedūra ir piemērota visiem ādas tipiem jebkurā vecumā. Ideāli piemērota kā sezonāla ādas attīrīšana vai kā pirmā procedūra, uzsākot kursu.
60min 55 EUR
EQUILIBRE PURETE PROCEDŪRA
Equilibre Purete procedūra pret ādas nepilnībām.
Equilibre Purete attīroša un līdzsvarojoša procedūra, kas samazina ādas nepilnības, novērš spīdumu un uzlabo sejas ādas krāsu. Procedūra piemērota taukainai un kombinētai ādai.
40min 45 EUR
 
SEJAS TĪRĪŠANA AR SKĀBĒM (20%, 30%, 40%, 50%)
Skābju pīlings ir efektīvākais veids, kā atjaunot ādu, padarīt to gludu un mirdzošu.Sejas un dekoltē ādas attīrīšana, skābju pīlings, žakē masāža, dziļi attīroša maska, ādas tipam atbilstošs krēms, viegls grims. 60min 50 EUR
ANTI AGE SKĀBJU PROCEDŪRA AR HIALORONSKĀBI
Bagātīga skābju deva nogurušai ādai. Āda atgūst tonusu un jaunību. Uzlabojas sejas ādas krāsa, samazinās krunciņas.Sejas un dekoltē ādas attīrīšana, skābju pīlings, hioloronskābes ievadīšana ar hidrodermia aparātu, sejas un dekoltē zonas masāža, maska, ādas tipam atbilstošs krēms, viegls grims. 90min 60-65 EUR
 
MEZOTERAPIJA
MEZOTERAPIJA 50-90 EUR
5 reizes 150 EUR
MEZOTERAPIJA AR M.PEN (mikroadatu ierīce) 60-90 EUR
MEZOTERAPIJA GALVAS ĀDAI
Efektīva metode pret matu izkrišanu, matu sīpolu stiprināšanai un matu augšanas stimulācijai.
50-70 EUR

Mezoterapija ir lielisks risinājums novecošanās procesu profilaksei un aizkavēšanai! Tā ir bioloģiski aktīvu un ādai vitāli nepieciešamu vielu (hialuronskābes, vitamīnu, aminoskābju, minerālvielu u.c.) ievadīšana ādas virsējā un vidējā slānī ar mikroinjekciju palīdzību, kas notiek izmantojot īpaši smalku adatu. Mezoterapija aktivizē ādas šūnu vielmaiņas procesus un veicina ādas struktūras, elastības un tonusa uzlabošanos.

!!! Informācija un norādījumi klientam:

 • Pirms doties veikt mezoterapijas procedūru, lai izvairītos no nelabvēlīgas reakcijas, nedrīkst lietot aspirīnu vairākas dienas pirms procedūras un jāizvairās no alkohola lietošanas iepriekšējā vakarā, lai ierobežotu asinsvadu paplašināšanos;
 • 12 stundu laikā neizmantot dekoratīvo kosmētiku;
 • Četras dienas pēc procedūras neapmeklēt pirtis, saunas, baseinu, masāžas, nenodarboties ar aktīvu sportu;
 • Vienas nedēļas laikā pēc procedūras izvairīties no sauļošanās vai solāriju apmeklēšanas;
 • Pirmajā dienā pēc injekcijām var būt: nelielas dūrienu pēdas, ādas apsārtums, mīksto audu tūska, nieze, zemādas tauku sablīvējumi, ādas jušanas traucējumi, asinsizplūdumi;
 • Jālieto saules aizsargkrēms ar aizsardzību vismaz SPF 50;

Neskaidrību gadījumā sazinies ar savu meistaru!

ĶĪMISKAIS PĪLINGS
MESOESTETIC ĶĪMISKO PĪLINGU PROCEDŪRA AR CRYSTAL FIBER MASKU 75min 65 EUR
ĶĪMISKAIS PĪLINGS AR NOMIERINOŠU MASKU 145min 50 EUR
TCA SOFT PĪLINGS 60min 50 EUR
atkārtota procedūra 40 EUR

Ķīmiskais pīlings uzlabo sejas ādas izskatu, uzklājot ķīmisko šķidrumu uz ādas, kas izraisa virsējo ādas slāņu nolobīšanos. Atkarībā no pīlinga stipruma, jauna āda var būt mīkstāka, maigāka, ar mazāk grumbiņām un pat dzīvīgāka.

!!! Informācija un norādījumi klientam:

 • Nedēļu pēc procedūras nedrīkst atrasties tiešos saules staros;
 • Obligāti jālieto saules aizsarglīdzekļi ar aizsargfaktoru ne zemāku par SPF 50;
 • Procedūru kursa laikā un vismaz nedēļu pēc jāatturas no solāriju apmeklēšanas
 • Dažas dienas pēc procedūras neapmeklēt pirtis, saunas, baseinu, masāžas, nenodarboties ar aktīvu sportu;
 • 12 stundu laikā neizmantot dekoratīvo kosmētiku;
 • Pirms doties veikt ķīmisko pīlingu, lai izvairītos no nelabvēlīgas reakcijas, nedrīkst lietot aspirīnu vairākas dienas pirms procedūras un jāizvairās no alkohola lietošanas iepriekšējā vakarā, lai ierobežotu asinsvadu paplašināšanos;
 • Otrajā vai trešajā dienā pēc procedūras āda var lobīties, var parādīties sīkas krevelītes, tāpēc šajā laikā nevajadzētu plānot svarīgus pasākumus;
 • Uzreiz pēc procedūras var būt viegls ādas apsārtums.
 
BIOREVITALIZĀCIJA
XELA REDERM 1,1% - 1ml 120 EUR
XELA REDERM 1,8% - 1ml 150 EUR
XELA REDERM 1,8% - 2ml 170 EUR
HYALUAL 0,9% - 1,5ml 110 EUR

Biorevitalizācija ir mazinvaziva intradermāla injekcijas metode, kurā tiek izmantoti preparāti ar nemodificētu lielmolekulāru hialuronskābi. Šī metode nodrošina maigu stimulējošu iedarbību uz ādu. Biorevatalizācija atjauno imūno aizsardzību, uzlabo vielmaiņu, stimulē fibroblastu aktivitāti, nodrošina dziļu mitrināšanu un ādas homeostāzi.

 
WAYERGANS
SEJAS VAKUUMASĀŽA
Sejas ādas attīrīšana, vakuummasāža , relaksējoša masāža ar rokām, maska,ādas tipam atbilstošs krēms.
90min 60 EUR
SEJAS OVĀLA NOSTIPRINOŠA PROCEDŪRA ar ampulu
Sejas ādas attīrīšana, ampulas ievadīšana ar ultraskaņu, relaksējoša masāža ar rokām, maska,ādas tipam atbilstošs krēms.
75min 65 EUR
DE LUX PROCEDŪRA SEJAI MEZO CARE + CRYST
Sejas ādas attīrīšana, ultraskņa, relaksējoša masāža ar rokām, kolagēna maska,ādas tipam atbilstošs krēms.
120min 95 EUR
MEZO CARE PROCEDŪRA
Abonements 5 reizes 120 EUR / 10 reizes 200 EUR
Sejas ādas attīrīšana, elektrolīta uzlikšana, Mezo Care, ādas tipam atbilstošs krēms.
30min 30 EUR
BEAUTIFUL LIPS PROCEDŪRA
Abonements 5 reizes 60 EUR / 10 reizes 100 EUR
Hialuronskābes ievadīšana ar UV gaismas palīdzību. Neinvazīva metode lūpu mitrināšanai un apjomam. Izteiktākas lūpu kontūras un dabīgs spīdums tikai 5 minūtēs.
5 - 10min 20 EUR

PROFESIONĀLĀ ĶERMEŅA KOPŠANA

– Nr. 1 Skaistumkopšanas salonos Francijā
SLIM LOGIC procedūra
Slaidinoša anticelulīta procedūra ķermenim ar kofeīnu.
Aktīvs slaidinošs pilings, slaidinoša masāža, ietīšana.
50min 50 EUR
KRIOTERAPIJA
MAZO KĀRPIŅU NOŅEMŠANA no 15 EUR
PAPILOMU NOŅEMŠANA no 10 EUR

Krioterapija ir lokāla procedūra, kas tiek veikta kriomasāžas veidā un kura veicina ādas asinsriti un vielapmaiņu tajā. Krioterapijas procedūras laikā tiek izmantots aplikators, kas pirms tās tiek iegremdēts šķidrajā slāpeklī (-196 grādos). Ar ātrām kustībām ādas problēmzonas tiek apstrādātas ar aplikatoru 10-15 sekunžu laikā. Rezultātā sīkās grumbiņas sāk izlīdzināties, savukārt uz vaigiem parādās veselīgs sārtums. Līdzīgi kā ķīmiskais pīlings, kriomasāža veicina augšējo epidermas slāņu nolobīšanos un jaunu, veselu šūnu veidošanos. Pēc masāžas manāmi samazinās holesterīna tauku izdalīšanās no tauku dziedzeriem. Ar tās palīdzību ārstē un aizkavē kuperozi.


KOSMĒTIĶES

Svetlana

29299448


Ilona

29124807


Ritma

26129957


Santa

25411007


Piedāvāju sejas procedūras.

Zvanīt