ASTROLOGA KONSULTĀCIJA


Mūsdienu informatīvajā vidē ir tik svarīgi atrast veselīgu balansu starp to, kas ir citu un kas ir mans. Piedāvāju paskatīties uz sevi un sev apkārt notiekošo no astroloģijas reizē racionālā, reizē mistiskā skatu punkta.

Pakalpojumi pieejami salonā
* Pils ielā 11
EUR30

  • 60 min. / esošajiem klientiem vecā cena 25 EUR

Papildus informācija konsultācijai


Tēmas, kuras apskatu:

  • Kopējais personības raksturojums, dzīves iespējas, problemātika, dzīves sfēras;
  • attiecības, divu cilvēku mijiedarbība (arīdzan lietišķa, biznesa saderība);
  • Prognozes- iekšējās enerģijas rezerves, ārējo apstākļu vadlīnijas;
  • labākā datuma noteikšana, kādas darbības veikšanai (vēlams iepriekš sagatavot aptuveno laika amplitūdu, lai var precizēt plānotā ietvaros);
  • arī citi interesējošie jautājumi, kam gribas rast risinājumu.

Nekonsultēju medicīnas jautājumos.


Kāda informācija ir nepieciešama:

Tavi dati: dd.mm.gggg, precīzs dzimšanas laiks, dzimšanas vieta - pilsēta.

Attiecību tematikā otram cilvēkam der arī tikai dd.mm.gggg.


ASTROLOĢIJA

Astroloģija ir pa pusei zinātne un pa pusei meistara intuitīva tās zīmju interpretācija.

Kas ir astroloģiskā karte?

Tā ir uz konkrēto brīdi un vietu fiksēts planētu izvietojums, to savstarpējā mijiedarbība jeb kā astrologi saka astroloģiskā pase! Ar to var aprakstīt konkrētā indivīda personību, motivāciju, notikumus dzīvē.

Par prognozēm.

Piekrītu, ka cilvēkam ieskicējot nākotni, viņš var pašprogrammēties uz to. Tomēr tas ir tāpat kā apgalvot, ka, ieslēdzot auto navigācijas programmu līdz šim nezināma ceļamērķa sasniegšanā, cilvēks sevi ir ieprogrammējis. Prognozes ir iespēja apzināties savus riska un veiksmes periodus laicīgi, lai varētu būt tiem gatavs. Astroloģisko ciklu ievērošanu varētu piedēvēt sevis harmonizēšanai saskaņā ar dabas ritmiem. Jau senie latvieši savā ikdienas darba dzīvē izmantojuši dabas zīmes. Šobrīd popularitāti atguvis un daudzi atkal ievēro mēness kalendāru. Visiem zināms, ka jaunā mēnesī jāsāk jaunas lietas, pilnmēnesī cilvēki ir emociju galējā kulminācijā, dilstošā mēnesī labāk izmazgājas veļa un vecā mēnesī jāsakārto pa mēnesi sastrādātais!! Tāpat daudzi ir informēti par retrogrāda (atpakaļejoša) Merkura periodiem, kuros jākļūst īpaši vērīgiem komunikācijā, kārtojot papīru lietas, projektus u.tml. Tad jautājums, kāpēc mēs arī citas sfēras- citu planētu ciklus- nevarētu ievērot un harmonizēt? Tāpat zināms cikls ir Venērai- nauda, mīlestība, komforts; Marsam- darbība, riski; Jupiters- veiksme, attīstība, vēriens; Saturns- drošība, kārtība, likumība. Tiesa gan visam ir jābūt veselīgā balansā.

Pieņemiet zināšanai- astroloģija norāda tendences nevis spriedumus un gala rezultāts vienmēr ir atkarīgs no katra paša izvēlēm un rīcības vai tieši otrādi- rīcības trūkuma!

Lai veicas!
Indra


SERTIFICĒTA ASTROLOĢE

INDRA SAUKĀNE

29136494 / TIKAI AR IEPRIEKŠĒJU PIERAKSTU / PIERAKSTS SVĒTDIENĀS


Pārstāvu un savā praksē izmantoju rietumu klasiskās astroloģijas skolas zināšanas.

Salons:
* Pils ielā 11

Zvanīt